Dlaczego fruktoza to problem?

http://erection-potency.com/sv/krafttillskott-penisforstoring/”

Zastosowanie fruktozy w sektorze konsumpcyjnym istnieje skrajnie powszechne. Statystyki wykazują, że w USA od 1970 do 2005 roku spożycie fruktozy wzrosło bardzo niż o 10 tysięcy procent (!). Syrop wysokofruktozowy (w zarysie HFCS – ang. high fructose corn syrup) generowany jest, nie z arbuzów, a spośród kukurydzy. HFCS obejmuje od 42 do 55% fruktozy, natomiast także fruktoza, jak dodatkowo glukoza w HFCS są w twarze niezwiązanej, i przez wówczas strasznie biodostępnej a prosto przyswajanej niż fruktoza i glukoza z cukru białego. Fruktoza dostępna jest rzadko w formie tzw. fruktozy przezroczystej plus istnieje pisana poprzez specjalne przetwarzanie HFCS. Liczy aż 99% fruktozy, a znowu w szlaku produkcji że ulec zanieczyszczeniu arsenem, ołowiem tudzież innymi metalami ciężkimi.

Swoją renomę fruktoza zawdzięcza dużo elementom. Syrop wysokofruktozowy istnieje płytszy w sztuce niż węglowodan biały, oraz przy aktualnym istnieje o blisko 20 % piękniejszy z cukru. Kojarzenie przez większość konsumentów fruktozy z cytrusami, uważanymi łącznie zbyt twarde, rekomendowanie jej jako mądrej choćby dla istot spośród interesami zdrowotnymi, zapewnia producentom ekskluzywną sprzedaż. Trudno tak tak jesteśmy rezygnacjami fałszywej propagandy, u substancji której gości zaledwie chęć dochodu a nie troska o nasze zdrowie.

Fruktoza, także gdy glukoza, jest węglowodanem prostym. Lecz o ile glukozę może metabolizować wszystka komórka w znanym organizmie, o tyle fruktoza jest metabolizowana zupełnie w wątrobie. W rezultacie zmian, jakim podlega fruktoza w wątrobie powstają krople oleju zawierające trójglicerydy a samotne kwasy tłuszczowe. Cząstka spośród aktualnych podwaliny tłuszczowych rezyduje w wątrobie plus istnieje zobowiązana za tzw. niealkoholowe stłuszczenie wątroby, oraz pozostałe są przenoszone do mięśni i zapór dają się w tkance tłuszczowej. Tłuszcz spadający z metabolizmu fruktozy w szczególności zostawia się w terenie jamy brzusznej dodatkowo istnieje przezorny za tzw. otyłość brzuszną. Jeśli przekażemy sobie 120 kcal w istot glukozy to raptem 1 kcal zostanie zamieniona w olej. Jeśli udzielimy sobie 120 kcal w perspektywie fruktozy więc aż 40 kcal zostanie przeobrażone w tłuszcz.

http://impactofimpotency.com/nl/potentiesupplementen-penisvergroting/”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *