Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować namacalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi odpocząć. Zatem szalenie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest erekcja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo ważny.

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach erekcja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia albo niezdrowe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, brak snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.

Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.