Menu

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki szykownym tkaninom i ozdobom.
W takim zestawie śnieżna bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz proste oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli elegancji. Stylizacja elegancka bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z materiału. Takowa tkanina daje jej nieco awangardowego charakteru oraz przekonuje, że nosząca ją kobieta jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na szpilce. My doradzamy brokatowe, srebrne buciki o topowym, głęboko wyciętym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają styl innym dodatkom. Szyję zdobi kunsztowny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia mnóstwo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na nadgarstek proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do sklepów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie torebka

Dodaj komentarz