Menu

Przyczyny złej potencji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym zaburzeniu, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Trzeba tylko zwalczyć nieśmiałość i odwiedzić lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy z erekcją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle powtarzające się zaburzenia. Dotyczą średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Dolegliwość nasila się, ponieważ powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć facetów w każdym wieku. Różne mogą być powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. dolegliwości najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów zaburzenia mogą być następstwem różnych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja lub jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz