Menu

Przyczyny niepełnej erekcji – czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny niepełnej erekcji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą lub miażdżycą żylną. Również nadwyrężony układ nerwowy wpływa na stan potencji. Szybkie tempo życia, długotrwały stres działają na niego destrukcyjnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Brak erekcji a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa partnerki. Zanikająca lub niepełna erekcja w czasie stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona swobodnie rozpocząć rozmowę na ten temat oraz wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może pilnować by mężczyzna po czterdziestym roku tania kamagra życia regularnie się badał. Właściwe będzie też zachowywanie prawidłowej diety. Kobieta może wprowadzić zdrową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak erekcji, nieprawidłowa erekcja mające miejsce dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Unormowanie erekcji otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z zaburzeniami tego typu. Prócz leków wykorzystuje się leczenie urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli problemy mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego problemy mogą bowiem brać początek z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub nieprawidłowości w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie cialis cena

Dodaj komentarz