Menu

Proste? To do pracy, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Proste? To do pracy, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak instynkt seksualny, choć jest kwestią ducha, zależy jest też od możliwości organizmu. erekcja
Z tej przyczyny poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, aby sprostał wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie podać parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie smacznego oraz pomysłowego dania; miło oraz sielsko lub przebojowo i ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, istotne jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra

Dodaj komentarz