Menu

Wszystko o potencji

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz