Menu

Kilka trików na silniejszą erekcję

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować namacalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi odpocząć. Zatem szalenie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest erekcja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo ważny.

Dodaj komentarz