Menu

Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot z erekcją występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy braku wzwodu są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Kłopot ze wzwodem występuje, gdy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o realnym kłopocie ze wzwodem, kiedy problem następuje co najmniej w 3/4 prób i trwa to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz humoru na zbliżenia. Trzeba wówczas zadbać o minimalizowanie momentów stresowych, relaks cialis w zelu i właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z dużym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 75% badanych doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz