Menu

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na uciskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Badanie warto zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą stopę trzeba uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety szybciej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Dotykanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne viagramoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz